imarket.ltKategorijos

Gamintojai

Skype

  Turite klausimų?
  Galime padėti realiu laiku!

  Chat

SearchTomTom Start 25 CEE

TomTom Start 25 CEE

TomTom Start 25 – automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu. 5 colių ekrano įstrižainė.

Smulkiau

Sumažinome kainą!
98,18 € PVM įskaičiuotas.

144,81 € PVM įskaičiuotas.

339.00 Lt PVM įskaičiuotas.

500.00 Lt PVM įskaičiuotas.

TomTom Start 25


TomTom Start 25 – automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu. 5 colių ekrano įstrižainė. Eismo juostos pasirinkimo asistentas, lietuviškas meniu ir įgarsinimas, perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, milijonai naudingų vietovių (viešbučiai, kempingai, restoranai, degalinės ir kt.).

Žemėlapiai

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kt. Europos šalys. Start 25 M žemėlapiai atnaujinami nemokamai visą navigacijos tarnavimo laikotarpį internetu. Atnaujinimai išleidžiami vieną kartą per ketvirtį, iš viso 4 kartus per metus. Taip pat kasdien pateikiami žemėlapių atnaujinimai iš "Map Share" bendruomenės. "Map Share" atnaujinimai – tai kitų TomTom vartototojų surinkta ir pasidalinta informacija apie greičio apribojimus, kelio remontus. 

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Čekijos Respublika, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Vengrija, Malta, Madeira, Monakas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Airija, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Kanarų salos, Vatikanas

Dalinis padengiamumas (urbanizuotos vietovės): Turkija (88%), Bulgarija (60%), Rusija (60%), Ukraina (44%), Kipre (78%), Juodkalnija (90%), Serbija (90%)

Pagrindiniai keliai: Albanija, Bosnija ir Hercegovina, Makedonija, Moldova, Baltarusija

Pasitikrinkite TomTom žemėlapių detalumą internete - čia

Valdymas

Daugelio vartotojų atsiliepimais – nesudėtingas valdymas, intuityvus meniu. Menių kalbą galima pasirinkti lietuviškai, rusiškai, angliškai, lenkiškai ir kt. Po keletą kiekvienos kalbos įgarsinimo variantų (vyriški arba moteriški balsai), kurie balsu praneš apie maršruto manevrus, greičio viršijimus ir kt.  Perspėjimai apie stacionarias greičio kameras nustatytu signalu ir likus tam tikram atstumui. Galimybė planuoti maršrutus pasirinkus greičiausią, trumpiausią, ekonomiškiausia ir kt. Taip pat galimybė maršrutą planuoti vengiant greitkelių, apsisukimų, mokamų kelių, žvyruotų kelių ir pan. Dažnai lankomas vietas galima išsisaugoti TomTom atmintyje bei jas įvardinti jūsų norimu pavadinimu. Jūsų patogumui TomTom pasiūlo artimiausias automobilių stovėjimo aikšteles.

Komplektacija

 • GPS navigacija
 • Įdiegtas Europos žemėlapis
 • Integruotas laikiklis prie stiklo
 • USB laidas
 • Akumuliatoriaus krovimo adapteris automobilyje (12V)

Bendra informacija
Meniu kalba Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
Ekrano skiriamoji geba 480 x 272 px
Ekrano įstrižainė 5 coliai (12,7 cm)
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 2 val.
Balsai Lietuvių, rusų, anglų ir kt.
Žemėlapis Europos
Garantija 2 metai
Funkcionalumas
Perspėjimai apire greičio radarus Yra
Eismo juostos pasirinkimo asistentas Yra
Bluetooth Nėra
Perspėjimai apie kamščius Nėra
Kelionės planavimas Yra, mažiau nei per 5 taškus
Kiti parametrai
   
Atminties išplėtimas microSD kortelėmis

Krepšelis  

(tusčia)

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai